Ana Slayt

Kayitlarimiz Devam Ediyor

YENİLİKÇİ VE KALİTELİ EĞİTİM

Kendinize En Yuksegi Hedef Secin

Sosyal ağ servislerimiz

Tüm görüş, öneri ve taleplerinizi bize iletiniz.

Etkinliklerimiz

Genel Görünüm

Kreş ve Anaokulumuzdan görüntüler

Detaylı Bilgi...

Haber ve Duyurular

Önemli duyurular ve eğitim haberleri

Detaylı Bilgi...

OKULUMUZ

Okulumuz 2007 yılında kurulmuş olup, yılların verdiği tecrübe ve birikimle nitelikli eğitimin alt yapısı için fiziksel mekânın kalitesinin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Bu bağlamda 2 – 6 yaş aralığındaki çocuklarımız için  2 katlı binamız 400 m2 iç, 200 m2 dış alana sahiptir. Okulumuz çok merkezi bir alanda Samsun Bulvarı OPET bezinliğin hemen alt tarafında kolayca bulunabilen, ayrıca trafik ve ana caddelerin hareketliliğinden uzak ulaşımı kolay, hijyenik, aydınlık ve havadardır. Bina içersinde ayrı ayrı yaş gruplarına göre düzenlenmiş sınıflar ve oyun odası, zekâ oyunları atölyesi ve geniş ahşap park ve oyun evleri ortamlarından oluşmaktadır. Ayrı ayrı 2 yaş,3 yaş,4 yaş,5 yaş ve 6 yaş sınıflarımızda çocukların zihinsel, dil-konuşma, ruhsal ve bedensel gelişimlerini destekleyen eğitim yaklaşımını benimsemekte ve mekan içi ve mekan dışı oyun parklarımızla çocuklarımızla eğlenceli ve kaliteli zaman geçirmekteyiz. Ayrıca yarım gün sabahtan öğleye kadar yada öğleden akşama kadar hizmet verilmektedir. Servis imkânımız da bulunmaktadır.

     Ayrıca binamız çocuklarımızın her türlü güvenliğini sağlamak amacıyla yangın alarmı, yangın merdiveni, hırsız alarmı ve kamera sistemiyle döşenmiştir. 

       Okulumuzun açılma ve kapanma saatlerini, anne-babaların çalışma ve ulaşım koşullarını dikkate alarak  07.30 – 18.00 olarak belirledik.

 

TAM GÜN PROGRAMI

07:30-18:00

YARIM GÜN / SABAH

07:30-13:00

YARIM GÜN / ÖĞLEDEN SONRA

12:30-18:00

 

 

 

 

     

     

 

        Tam gün programına katılan çocuklarımız sabah kahvaltısı, öğlen yemeği ve ikindi kahvaltısı olmak üzere günde 3 öğün okulda yemek yerler. 
       

        Yarım gün programına katılan çocuklarımız sabahtan öğleye kadarki gruplarda sabah kahvaltısı ve öğlen yemeği, öğleden sonraki gruplarda ise öğlen yemeği ve  ikindi kahvaltısı olmak üzere günde 2 öğün yemek yerler.

 

 

      Çocuklarımıza dengeli ve doğru beslenme,kendi kendine yiyebilme alışkanlığı kazandırılabilmesi hedeflerimiz arasındadır.Bu hedefin gerçekleştirilebilmesinde yiyeceklerin seçimi ve hazırlanması kadar yemek yenilen ortamın fiziksel özelliklerinin de son derece etkili olduğuna inanıyoruz. Yemekhanemiz çocuklarımıza yemeklerini bir arada ve keyifle yiyebilecekleri ferahlıkta ve hijyeniktir. Yemeklerimizin hijyenik bir ortamda hazırlanabilmesini sağlamak üzere mutfağımızdaki hazırlama, pişirme ve muhafaza üniteleri özel çelik ekipmanlardan oluşturulmuş, serviste ise tamamı porselen kase ve tabaklar kullanılmaktadır. Yemek listemiz her ayın başında yenilenmekte ve girişe panoya asılmaktadır. İsteyen velilerimiz yemek listesinin takibini panodan yapabildiği gibi, isteyenlere de her ay yemek listesinin çıktısını vermekteyiz.